MICRO SDXC 128GB SANDISK ULTRA UHS-I Card with Adapter

SKU: 619659160395

Original price was: €34.99.Current price is: €24.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MICRO SDXC 128GB SANDISK ULTRA UHS-I Card with Adapter
* Shpejtësia e leximit: deri në 100 MB / s
* Klasa e shpejtësisë: Klasa 10, UHS-I
* Kapaciteti: 128 GB
* Temperatura e funksionimit: nga -25 ° C në 85 ° C
* Rezistente ndaj goditjeve, temperaturave ekstreme, ujit dhe rrezeve X
* Ngjyra: e zezë