MIKROFON WIRELESS JBL X 2 BLACK

SKU: 6925281981425

119.00

4 in stock

4 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MIKROFON WIRELESS JBL X 2 BLACK
* Është koha që ju të merrni në qendër të vëmendjes. Mikrofonët me valë JBL japin tingull JBL Original Pro me qartësi dhe detaje vokale të pastër kristal. Tingëlloni më së miri dhe arrini notat e larta pa shtrembërim ose vonesë. Thjesht lidhni marrësin pa tel me dy kanale në altoparlantin tuaj, aktivizoni mikrofonin dhe jeni gati të shkëlqeni. Koha për një duet? Do të dëgjoni të dy mikrofonët të kombinuar në mënyrë të përsosur përmes altoparlantit tuaj. Bëhuni gati për në qendër të vëmendjes
* Cilësi e lartë vokale dhe tingull origjinal JBL Pro
Qartësia e pastër kristal nga mikrofonët me valë JBL nuk nënkupton asnjë bllokim, vonesë ose shtrembërim. Zëri juaj do të tingëllojë në pikën e duhur, me mbështetjen e tingullit të jashtëzakonshëm origjinal JBL Pro
* Përgjigja e frekuencës: 65 Hz-15 kHz
* Distanca ndërmjet transmetuesit dhe marrësit:>10m
* Raporti sinjal-zhurmë (S/N): 60 dBA
* Brezi i frekuencës UHF: 470-960 MHz (varet nga SKU) (EU 657-662 MHz)
* THD: 0,5%, tipike
* Gama dinamike: 100 dB A-ponderuar, tipike
* Fuqia transmetuese e transmetuesit:<10 mW, tipike
* Hyrja e marrësit: 1/4" (6.3 mm) e pabalancuar
* Niveli maksimal i daljes së marrësit: -13dBV, tipike
* Bateria e rikarikueshme e marrësit: Polimer litium-jon 3,7 WH (ekuivalente me 3,7 V, 1000 mAh)
* Koha e ngarkimit të marrësit: 2 orë @5V/1A
* Bateria e marrësit Koha e luajtjes: Deri në 6 orë
* Bateria e mikrofonit: 4 x AA alkaline