MOUSE GAMING WHITE SHARK GM-5010 WARLOCK BLACK

SKU: 736373269361

17.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MOUSE GAMING WHITE SHARK GM-5010 WARLOCK BLACK
* Lloji i mausit: 7D – 7 butona
* Chipset: Sunplus 199
* Lloji i sensorit: optik
* Rezolucioni: 6400 DPI
* Përshpejtimi: 12 G
* Jetëgjatësia: Mbi 10 milion klikime
* Drita e pasme RGB
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Pesha: 125 g
* Kompotabil: Windows 7/ 8/ 10 dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë