KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 WHITE Original price was: €189.00.Current price is: €149.00.
Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 12 WHITE Original price was: €139.00.Current price is: €94.99.

PHOTOALBUM FUJIFILM INSTAX MINI LAPORTA FINX68 NAVY BLUE

SKU: 4974214171572

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Lloji: PHOTOALBUM FUJIFILM INSTAX MINI LAPORTA FINX68 NAVY BLUE
* Ideja e albumit është të bëni një foto dhe ta vendosni në zonën e caktuar të fotografisë, ashtu si një
kornizë fotografie
* Përshtatet në mënyrë të përkryer me fotot e Fujifilm Instax mini