Back to products
PRINTER HP LASER 107A WHITE Original price was: €119.00.Current price is: €109.00.

ALBUM PER FOTOGRAFI FUJIFILM INSTAX MINI 11 INXACC79 BLUSH PINK

SKU: 8691012547460

12.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ALBUM PER FOTOGRAFI FUJIFILM INSTAX MINI 11 INXACC79 BLUSH PINK
* Aksesor origjinal Instax
* Album fotografik Instax që mund të përmbajë deri në 108 mini foto instax
* E hijshme, e lehtë dhe e qëndrueshme
* Ngjyra: pink