KAMERË FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ1 WHITE Original price was: €189.00.Current price is: €149.00.
Back to products

PHOTOALBUM FUJIFILM INSTAX SQUARE INXACC54 ROSE GOLDEN

SKU: 8691012547687

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: PHOTOALBUM FUJIFILM INSTAX SQUARE INXACC54 ROSE GOLDEN
Album fotografish elegant për fotot e Fujifilm Instax Square. Albumi ka 20 faqe të dyanshme, 2 foto mund të futen në një faqe, dhe ka vend për 40 foto në total