PRINTER HP LASER MFP135A WHITE Original price was: €199.00.Current price is: €145.00.
Back to products

PRINTER ALL IN ONE HP SMART TANK 615 WIRELESS GRAY

SKU: 192545948166

Original price was: €299.00.Current price is: €289.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRINTER ALL IN ONE HP SMART TANK 615 WIRELESS GRAY
* Funksionet: Printim, kopjim, skanim, faks, ADF, wireless
* Shpejtësia e printimit në të zezë (ISO): Deri në 11 ppm
* Shpejtësia e printimit në të zezë (draft, A4): Deri në 22 f
* Shpejtësia e printimit në të zezë (ISO, A4): Deri në 11 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (ISO): Deri në 5 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (draft, A4): Deri në 16 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (ISO): Deri në 5 ppm
* Faqja e parë del e zezë (A4, gati): 14 sekonda
* Ngjyra e daljes së faqes së parë (A4, gati): 21 sek
* Cikli i punës (mujore, letra): Deri në 1000 faqe
* Cikli i punës (mujore, A4): Deri në 1000 faqe
* Vëllimi i rekomanduar i faqes mujore: 400 deri në 800
* Cilësia e printimit në të zezë (më e mira): Deri në 1200 x 1200 dpi
* Ngjyra e cilësisë së printimit (më e mira): Deri në 4800 x 1200 ngjyra të optimizuara dpi (kur printoni nga një kompjuter dhe 1200 dpi hyrëse)
* Teknologjia e printimit: HP Thermal Inkjet
* Lidhshmëria, standarde: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi, Bluetooth LE
* Aftësia e printimit celular: Apple AirPrint; Shërbimi i Printimit Mopria; Shtojca HP Print Service (printim Android); Google Cloud Print; Printim i drejtpërdrejtë Wi-Fi
* Aftësitë e rrjetit: Po (përmes Wi-Fi)
* Aftësia me valë: Po, Wi-Fi me dy breza të integruar vetë-shërues 802.11b/g/n, direkt me valë, BLE
* Kërkesat minimale të sistemit: Windows 10, 8.1, 8, 7: 32/64-bit, 2 GB hapësirë e disponueshme në hard disk, lidhje interneti, port USB, Internet Explorer
* Ekrani: Ekran me prekje MGD (grafikë monokrome)
* Shpejtësia e procesorit: 800 MHz
* Kujtesa: 256 MB; Memorie e integruar
* Llojet e mediave: Letër e thjeshtë, letra broshurash mat, letra broshurash me shkëlqim, letra fotografike, zarfe, letra të tjera speciale me bojë
* Madhësitë e mediave të mbështetura: A4; B5; A6; Zarf DL
* Formati i skedarit i mbështetur: BMP; PDF; JPG; PNG; TIF
* Lloji i skanerit: Shtrat i sheshtë, ADF (opsionale)
* Skanoni formatin e skedarit: JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
* Rezolucioni i përmirësuar i skanimit: Deri në 1200 dpi
* Rezolucioni i skanimit, optik: Deri në 1200 dpi
* Shpejtësia e skanimit (normale, A4): Deri në 3 ppm (200 ppi, me ngjyra); Deri në 5 ppm (200 ppi, pikturë njëngjyrëshe)
* Teknologjia e skanimit: Sensori i imazhit të kontaktit (CIS)
* Shpejtësia e kopjimit e zezë (maksimumi, A4): Deri në 22 cpm
* Shpejtësia e kopjimit e zezë (ISO): Deri në 10 cpm
* Ngjyra e shpejtësisë së kopjimit (ISO): Deri në 2 cpm
* Shpejtësia e kopjimit me ngjyra (maksimumi, A4): Deri në 14 cpm
* Rezolucioni i kopjimit (teksti i zi): Deri në 600 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (teksti me ngjyra dhe grafika): Deri në 600 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (grafika e zezë): Deri në 600 dpi
* Kopje, maksimumi: Deri në 99 kopje
* Dërgimi me faks: Po, me ngjyra
* Rezolucioni i faksit i zi (më i miri): Deri në 300 x 300 dpi
* Telefonatat e shpejta të faksit, Numri maksimal: Deri në 99 numra
* Fuqia: Tensioni i hyrjes: 220 deri në 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3 Hz)