RRIP PËR APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 38-40mm DUAL BLACK GRAY

SKU: 6973218937298

14.99

1 in stock

1 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PER APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 38-40mm DUAL BLACK GRAY
* Material silikoni i fortë, fleksibël, dizajn elegant me vrima
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Rezistente ndaj ujit
* Dizajni i rregullueshëm i rregullimit të kordonit në 15 hapa, i përshtatshëm lehtësisht për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple Watch 38-40 mm
* Ngjyra: e zezë, gri