RRIP PER APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 38-40mm DUAL PINK WHITE

SKU: 6973218937236

14.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PER APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 38-40mm DUAL PINK WHITE
* Material silikoni i fortë, fleksibël, dizajn elegant me vrima
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Rezistente ndaj ujit
* Dizajni i rregullueshëm i rregullimit të kordonit në 15 hapa, i përshtatshëm lehtësisht për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple Watch 38-40 mm
* Ngjyra: pink, white