RRIP PËR APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 42-44mm GREEN

SKU: 6973218937380

14.99

Out of stock

Out of stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PËR APPLE WATCH WIWU SILICONE 1-6/SE 42-44mm GREEN
* Material silikoni i fortë, fleksibël, dizajn i thjeshtë dhe elegant
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Rezistente ndaj ujit
* Dizajni i rregullimit të kordonit me 7 faza, lehtësisht i përshtatshëm, i përshtatshëm për të gjitha madhësitë
* Kompotabil: Apple Watch 42-44 mm
* Ngjyra: e gjelbërt