SET MAUS+ MAUSPAD M652-BA

SKU: 6950376774200

19.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SET MAUS+ MAUSPAD M652-BA
* Rezolucioni: 2400 DPI
* Shpejtësia e rifreskimit: 250 Hz / 4 ms
* Diapazoni i frekuencës: 2.4 GHz
* Sensori: optik
* Përshpejtimi: 8G
* Jetëgjatësia: deri në 5 milion klikime
* Lidhja: USB 2.0
* Butonat: 6
* Lloji i baterisë: bateri alkaline (AA)
* Kompotabil: Windows7/8/10/XP, Vista7/8, Linux dhe Mac OS
* Ngjyra e zezë