SET TASTIERE DHE MOUSE GAMING MARVO KW516 WIRELESS BLACK

SKU: 6932391925614

44.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SET TASTIERE DHE MOUSE GAMING MARVO KW516 WIRELESS BLACK
Specifikimet e tastierës
* Numri i butonave: 87
* Lloji i butonit: Membrane
* 2.4G wireless
* Distanca e funksionimit: 10m
* Vlerësimi i ndërrimit: 10 milionë klikime
* 25 butona anti-ghosting
* Forca operative: 50 +/- 7 g
* Drita e prapme: RGB
* Bateria e tastierës: 2000 mAh
* Nderfaqja: USB 2.0
* Gjatesia e kabllit: 1.6m
Specifikimet e miut
* Sensorët: Optikë
* DPI: 800/1200/2400/3200/4800
* 2.4G wireless
* Distanca e funksionimit: 10m
* Butonat: 7
* Drita e pasme: RGB
* Norma e sondazhit: 250 HZ
* USB 2.0
* Bateria e miut: 500 mAh