SHUMEZUES USB HAMA 00012177 HUB 4 PORT

SKU: 4007249121776

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES USB HAMA HUB
* Porta USB: 4x USB-A 2.0 – 480 Mbps
* Lidhësit e hyrjes: USB 2.0 – A
* I përshtatshëm dhe i testuar për USB 2.0, në përputhje me USB 1.1
* Mbështet sistemet operative: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8 dhe Mac OS 10.x