SKUTER ELEKTRIK CITYBLITZ CB081SZ BLACK

SKU: 4897085038549

549.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SKUTER ELEKTRIK CITYBLITZ CB081SZ
* Klasa e mbrojtjes IP: IP55
* Distanca e udhëtimit: 25 km (në varësi të stilit të drejtimit)
* Shpejtësia maksimale: 20 km / orë (në varësi të shoferit)
* Fuqia motorike: 600W
* Gomat: 10 “para dhe mbrapa, goma të fuqishme
* Pesha maksimale e përdoruesit: 120 kg
* Nivelet e shpejtësisë: 2 (Eko dhe e shpejtë)
* Sistemi i ndriçimit: Dritat LED të përparme dhe të pasme
* Sistemi i frenimit: motor elektrik në pjesën e përparme, frenim daulle në pjesën e pasme
* Kapaciteti i baterisë: 7800mAh
* Pesha përfshirë baterinë: 22 kg
* Tensioni i funksionimit: 36 volt
* Koha e mbushjes: 3 orë
* Ekran: ekran dixhital i integruar
* Klasa e mbrojtjes IP: IP55
* Lartësia e timonit: 116 cm
* Përmasat: 112.5 x 58.5 x 116.5 cm
* Përmasat kur paloset: 112.5 x 58.5 x 56.5 cm