SKUTER ELEKTRIK MS ENERGY E21 ORANGE

SKU: 3856005185733

599.00

7 in stock

7 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SKUTER ELEKTRIK MS ENERGY E21 ORANGE
* Shpejtësia maksimale: 25 km/h
* Distanca: deri në 75-90 km
* Fuqia e motorit: 500 W
* Fuqia maksimale (pika) 1000W
* Madhësia e rrotave: 10'
* Bateria: 36V/20.8Ah (e zëvendësueshme)
* Koha e karikimit të baterisë: 11h
* Kapaciteti i ngarkesës: deri në 120 kg
* Lloji i frenave: përpara dhe të pasme me disqe mekanike
* Drita: LED e përparme dhe e pasme + shirit reflektuess
* Opsione shtesë: Mundësia e palosjes
* Këndi i ngjitjes: 25 °
* Përmasat: 1110 x 530 x 1230 mm
* Pesha 24 kg
* Ngjyra: orange