Back to products
SMARTWATCH XIAOMI REDMI WATCH 2 LITE BLUE Original price was: €64.99.Current price is: €39.99.

SMART BAND REDMI BAND 2 BLACK

SKU: 6941812708002

39.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMART BAND REDMI BAND 2 BLACK
* Ekrani: 1.47″ TFT
* Materiali: Xham i temperuar me veshje kundër gjurmëve të gishtërinjve | Xhami mikro-lakuar 2.5D
* Rezolucioni: 172 x 320px, 247 PPI
* Shkëlqimi: deri në 450 nits
* Kapaciteti i baterisë: 210 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 14 ditë
* Koha e mbushjes: 120 minuta
* Mbi 30 mënyra fitnesi, monitorim i rrahjeve të zemrës, gjurmim i gjumit, monitorim i stresit
* Bluetooth 5.1 BLE
* Aplikacioni: Mi Fitness
* Kompotabil: Android 6.0+ dhe iOS 12+
* Ngjyra: Black