SMART WATCH KSIX URBAN 3 BXSW3N3 BLACK

SKU: 8427542120447

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMART WATCH KSIX URBAN 3 BXSW3N3 BLACK
* Ekrani: 1.69’’ IPS Full Touch
* Monitorimi i rrahjeve të zemrës, monitorimi i gjumit, telefonatat, ngopja me oksigjen, sinjalizimet e njofimeve, hapat dhe distanca, telekomandë muzike, kronometër
* Ju lejon të bëni, të përgjigjeni ose të refuzoni thirrjet nga telefoni juaj inteligjent
* 10 mënyra sportive: vrapim, ecje, çiklizëm, ngjitje, rutine, joga, rrotullim, basketboll, futboll dhe badminton
* Funksioni kundër humbjes mundëson që ora juaj inteligjente të bjerë zile dhe të dridhet kur shkëputet nga telefoni inteligjent
* Lidhja: Bluetooth 5.0 + BLE 3.0
* Kapaciteti i baterisë: 200 mAh
* Aplikacioni: Smart-time Pro
* Kompotabil: Android 5.0 /iOS 11 dhe më i lartë
* Ngjyra: black