Back to products
SMARTWATCH FITBIT INSPIRE 3 FB424BKYW YELLOW Original price was: €119.00.Current price is: €99.00.

SMARTWATCH FITBIT INSPIRE 2 FB418BKCR DESERT ROSE

SKU: 810038852799

Original price was: €79.99.Current price is: €69.99.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH FITBIT INSPIRE 2 FB418BKCR DESERT ROSE
* Ekrani: 1.4” Oled
* Sensorët dhe komponentët:
Akselerometër me 3 boshte
Monitor optik i rrahjeve të zemrës
Motori me dridhje
* Njoftime, hapat, distanca dhe kaloritë, gjurmimi gjumit, GPS
*Bluetooth 4.2
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 ditë
* Koha e mbushjes: 2h
* Kompatibil: Android 9.0; iOS 14 & versionet më të reja
* Ngjyra: rose