SMARTWATCH KSIX GLOBE BXSW12G SILVER

SKU: 8427542128474

79.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH KSIX GLOBE BXSW12G SILVER
* Ekran: 1,28” me shumë prekje 240×240
* Materiali: Aliazh zinku me ABS+PC
* Funksionet: Njoftimet, monitorimi i gjumit, monitorimi i rrahjeve të zemrës, kronometër, modaliteti shumë sportiv, IP 68, kontrolli i muzikës, hapat dhe kaloritë
* Lidhja: Bluetooth 5.0 + BLE 4.0
* Kapaciteti i baterisë: 160 mAh
* Kohezgjatja e baterisë: 5 ditë
* Kompotabil: Android 4.4 / iOS 8.0 dhe më lart
* Ngjyra: Silver