SMARTWATCH KSIX URBAN PLUS BXSW15CH ORANGE

SKU: 8427542128702

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH KSIX URBAN PLUS BXSW15CH ORANGE
* Ekran: 2,05” IPS
* Materiali: Aliazh alumini
* Funksionet: Njoftimet, asistenti zanor, monitorimi i gjumit, monitorimi i rrahjeve të zemrës, modaliteti shumë sportiv, IP 68, kontrolli i muzikës, hapat dhe kaloritë
* Lidhja: Bluetooth 5.0 + BLE 3
* Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
* Kohezgjatja e baterisë: 5 ditë
* Kompotabil: Android 7.0 / iOS 12 dhe më lart
* Ngjyra: orange