SPIKER HARMANKARDON ONYX STUDIO 6 HK0S3BLU

SKU: 6925281959851

369.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER HARMANKARDON ONYX STUDIO 6 HK0S3BLU
* IPX7 i papërshkueshëm nga uji
* Fuqia e vlerësuar: 1 x 50W RMS Bi-amp (modaliteti AC)
* Kapaciteti: 50Hz – 20kHz (-6dB)
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Furnizimi me energji: 19V / 2A
* Lloji i baterisë: Lithium-ion 3.635V / 3283mAh
* Kohëzgjatja e muzikës: deri në 8 orë (Ndryshon sipas nivelit të volumit dhe përmbajtjes muzikore)
*Mbushja: 5 orë
* Specifikë e veqantë: Përmban një dizajn të papërshkueshëm nga uji IPX7 për t’u përdorur në çdo vend brenda shtëpisë pa u shqetësuar. Transmetoni muzikë wireless përmes Bluetooth për të shijuar tingullin që mbush dhomën. Lidhni deri në 2 pajisje inteligjente në të njëjtën kohë.
* Lidhja: Bluethooth 4.2
* Diapazoni i frekuencës së transmetuesit Bluetooth: 2402MHz – 2480MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 0 – 9dBm
* Përmasa: 284 mm x 291 mm x 128 mm
* Pesha: 2940 g
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e kaltër