SPIKER JBL CLIP4BLK BLACK Original price was: €69.00.Current price is: €49.99.
Back to products
KUFJE JBL TUNE225TWSPIK PINK Original price was: €114.99.Current price is: €79.99.

SPIKER JBL CLIP4BLUP BLUE

SKU: 6925281979309

Original price was: €69.00.Current price is: €49.99.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL CLIP4BLUP BLUE
* IP67
* Fuqia e daljes: 5 W
* Kapaciteti: 100Hz-20kHz
* Diapazoni i frekuencës Hz: (-10 dB)
2400 – 2483.5MHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 85 dB
* Specifikë e veqantë: IP67 i papërshkueshëm nga uji, dhe pluhuri.
Tingull i pasur JBL Pro origjinal, Stili i guximshëm dhe dizajn ultra-portabël. Forma unike ovale përshtatet lehtë në dorën tuaj. Karabineri i integruar plotësisht lidhet menjëherë në çanta, rripa ose kopsa, për të sjellë meloditë tuaja të preferuara kudo.
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 orë
*Mbushja: 3 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth:
10 dBm (EIRP)
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e kaltër