SPIKER MARVO SG265 RGB

SKU: 6932391919712

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER MARVO SG265
* Frekuenca: 150Hz-20KHz
* Rezistenca: 4 Ohm
* Fuqia totale: 6W
* Furnizimi me energji: USB
* Lidhja: 3.5 mm
* Specifikë e veqantë: Tingull stereo, kontrolli i volumit, ndriçim me 7 ngjyra me efekte ylberi, kontrolli me prekje për përzgjedhjen ON/OFF të dritës së pasme, folësit me cilësi të lartë japin një tingull të pastër dhe të saktë
* Gjatësia e kabllit: 1.2m
* Ngjyra: e zezë