TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS MARVO WS005 BLACK

SKU: 6932391927700

14.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: TTASTIERE DHE MOUSE WIRELESS MARVO WS005 BLACK
Specifikimet e tastierës
* Numri i butonave: 104
* Lloji i butonit: Membrane
* 2.4G wireless
* Distanca e funksionimit: 10m
* Jetegjatesia: 10 milionë klikime
Specifikimet e miut
* DPI: 800/1200/1600
* 2.4G wireless
* Distanca e funksionimit: 10m
* Butonat: 4
* Jetegjatesia: 3 milion klikime