TASTIERE + MOUSE TRUST PRIMO SPILL RESISTANT BLACK

SKU: 8713439239706

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: TASTIERE + MOUSE TRUST PRIMO SPILL RESISTANT BLACK
* Garancion: 12 muaj
* Kompleti i mausit dhe tastierës me kabllo i krijuar për të punuar me rehati
* Butonat e heshtur dhe butonat e mausit, për të parandaluar shqetësimin e familjes ose kolegëve tuaj
* Tastierë me madhësi të plotë për efikasitet dhe produktivitet optimal
* 1.8 m gjatësi kabllo; poziciononi tastierën kudo në një tavolinë
* Maus i përshtatshëm për përdoruesit e majtë dhe të djathtë
– Rehati:
* Një tastierë e mirë duhet të jetë e rehatshme për t’u përdorur. Butonat e profilit të ulët në këtë
tastierë me madhësi të plotë dhe këmbët e palosshme ofrojnë pikërisht komoditetin që ju nevojitet për t’u fokusuar në punën tuaj.