ADAPTER HDMI TYPE-C HAMA 00135726 BLACK

SKU: 4047443317490

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: ADAPTER USB-C NE HDMI HAMA
* Përshtatës USB-C për cilësi të përsosur, me rezolucion të lartë ultra HD, 3840 x 2160 pixel
* Për lidhjen e një PC/notebook/ MacBook /tablet PC me USB-C në një monitor/TV HDMI or ose projektor për transmetimin e të dhënave dhe sinjaleve dixhitale audio/video
* Spinë e veshur me ar me rezistencë të ulët kontakti për transmetim të sigurt të sinjalit
* Mburojë e dyfishtë për zvogëlimin optimal të ndërhyrjeve elektromagnetike
* Përçuesi i brendshëm është prej bakri i cili siguron vetitë më të mira të transmetimit
* Lidhja: HDMI ™ Fole, USB-C-prizë
* Ngjyra: e zezë