ALBUM INSTAX FUJIFILM TWO RING GOLD

SKU: 4547410267815

11.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ALBUM INSTAX FUJIFILM TWO RING GOLD
Instax Two ring album Gold është një ndihmë e madhe për arkivimin dhe shikimin e fotove tuaja. Ju mund të vendosni 20 foto nga instax mini në album