ÇANTË PËR KAMERË INSTAX MINI 9 WHITE

SKU: 5036321126285

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTË PËR KAMERË INSTAX MINI 9 WHITE
* Është një aksesor i mrekullueshëm që ju lejon të mbani kamerën tuaj Fujifilm Instax në një mënyrë elegant. E bërë nga lëkura poliuretani me cilësi të lartë, kjo këllëf duket elegante dhe siguron përdorim të qëndrueshëm për vite me rradhë. Çanta e mban kamerën tuaj vertikalisht me lentet e vendosura në një brazdë të bërë me porosi. Kutia ndihmon në mbrojtjen e kamerës tuaj nga papastërtitë, dëmtimet dhe elementë të tjerë të ndryshëm të jashtëm. Ajo vjen me një rrip dore të ndashëm për mbajtje të lehtë. Mbyllja me kapak është e lehtë për t’u përdorur.
* Ngjyra: e bardhë