SPIKER JBL GO3 BLU BLUE Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.
Back to products

CANTE XIAOMI CITY BACKPACK 2

SKU: 6934177715846

44.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: ÇANTË MI CASUAL DAYPACK 2
* Materiali: poliester
* Madhësia: deri në 15.6”
* Kapaciteti: 17L
* Ngarkesa maksimale: 25 kg
* Specifikë e veqantë:I qëndrueshëm, rezistent ndaj pluhurit dhe goditjeve, i papërshkueshëm nga uji
* Ngjyra: gri e erret