CANTE XIAOMI MI CITY SLING BAG DSXB01RM DARK GREY

SKU: 6970244526427

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: ÇANTË MI CITY
* Materiali: 100% poliester
* Madhësia: deri në 10 ”
* Ndarja e çantave: për mausin, dokumentet dhe disqet etj.
* Aksesi në laptop: Top-Loading
* Mbrojtja: Jastëkët amortizues, amortizuesit
* Specifikë e veqantë: Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe ujit
* Kapaciteti i çantës: 4L
* Ngjyra: gri e erret