COVER PER AIRPODS PRO WIWU APC001 GRAY

SKU: 6957815515455

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* COVER PËR AIRPODS PRO WIWU APC001 GRAY
* Trupi dhe skajet e materialit të fortë të PC janë bërë nga material silikoni i butë
* Dizajn i sipërfaqes së lëmuar me dy ngjyra
* Sipërfaqe e tejdukshme mat me ndjesi të shkëlqyeshme prekëse dhe larguese nga papastërtitë
* Lehtë për tu mbajtur në brez, çantë, zinxhir çelësash, etj
* Buton i ndjeshëm që mund të ndërhyhet në kapak
* Port i përshtatshëm i karikimit
* Mbështetja e karikimit wirelessnuk ndikon në shpejtësinë e karikimit
* Ngjyra: gray