COVER SILICONE SAMSUNG S21 EF-PG991TJEGWW LIGHT GRAY

SKU: 8806090843730

19.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER SILIKONI SAMSUNG S21
* Materiali: Silikon
* Rezistent nga goditjet, dhe ndaj gërvishtjeve
* Mbulesa mbrojtëse mbron pjesën e pasme të telefonit dhe ijet
* Përpunim me cilësi të lartë
* Përshtatet saktësisht në llojin e telefonit
* Mbulesa e dizajnuar me precizion është bërë nga një silikon me prekje të butë, duke siguruar një kapje dhe mbrojtje të shkëlqyeshme me masa minimale
* Kompotabil: Samsung S21
* Ngjyra: gri