COVER SMART LED VIEW SAMSUNG S20 ULTRA EF-NG988PBEGEU BLACK

SKU: 8806090273834

29.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SMART LED VIEW SAMSUNG S20 ULTRA EF-NG988PBEGEU BLACK
* Rezistent nga goditjet
* Ekrani LED mundëson rikthimin e shpejtë të njoftimeve
* Kontroll i lehtë i funksioneve të ndryshme me mbulesë të mbyllur të mundshme
* Automatikisht ndez dhe fik ekranin duke hapur dhe mbyllur kapakun
* Mbron ekranin, kornizën dhe pjesën e prapme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil:Samsung S20 Ultra
* Ngjyra: e zezë