COVER TABLET TRANSPARENTE ZORE S6 LITE P610/ P615

SKU: 8682314032018

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER TAB S6 LITE P610/ P615 TRANSPARENTE ZORE
* Materiali: Silikon
* Mbron pajisjen tuaj plotësisht nga gërvishtjet, papastërtitë, ndikimet dhe goditjet
* Përshtatet në mënyrë të përsosur me pajisjen tuaj falë prerjes së saj të shkëlqyeshme
* Mund të lidhet dhe hiqet lehtësisht dhe nuk e dëmton pajisjen gjatë montimit
* Kompotabil: Tab S6 Lite P610/ P615
* Ngjyra: transparente