COVER TABLET WIWU ALPHA IPAD AIR 10.9 BLUE

SKU: 6973218936369

34.99

1 in stock

1 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* COVER TABLET WIWU ALPHA IPAD AIR
* Madhësia: 10.9”
* Lloji i materialit: lëkurë PU
* Mbron nga gërvishtjet e përditshme, papastërtitë, gunga dhe goditjet pasi mbulon çdo pjesë të pajisjes tuaj
* Falë dizajnit të goditjes së jastëkut të ajrit në qoshe, ajo mbron plotësisht pajisjen tuaj nga rënia.
* Përshtatet në mënyrë të përsosur me pajisjen tuaj me formën e saj të mrekullueshme
* Falë dizajnit të mbrojtjes së kamerës, pjesa e kamerës së pajisjes suaj është e mbrojtur ekstra
* Me hollësinë e tij prej 0,1 cm, ofron një përvojë të rehatshme gjatë përdorimit të pajisjes tuaj.
* Siguron përdorim të rehatshëm falë veçorisë së saj të qëndrimit dhe veçorisë së palosshme
* Lehtë mund ta vendosni stilolapsin tuaj në skaj të tabletës tuaj falë trashësisë së saj prej 0.5 mm për stilolapsa të mençur
* Mbron lapsin tuaj Apple me kapëse magnetike pa pengesa për lidhjen magnetike dhe ngarkimin wireless.
* Ngjyra: e kaltër