COVER WIWU CHAMELEON IPHONE 12/ 12 PRO 6.1 PINK

SKU: 6973218945033

14.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER WIWU CHAMELEON IPHONE 12/ 12 PRO 6.1 PINK
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Mbrojtje maksimale kundër ndikimeve falë airbagëve të qosheve
* Mbron pajisjen tuaj kundër rënieve dhe goditjeve falë modelit të trupit prej silikoni
* Sipërfaqe rezistente kundër shenjave të gishtërinjve, dizajn pa rrëshqitje
* Skajet e ngritura mbrojnë ekranin dhe kamerën e pajisjes tuaj
* Sipërfaqja e pasme ka një strukturë që mund të fshihet lehtësisht nga njollat
* Strukturë hibride që siguron aplikim të butë që nuk dëmton gjatë futjes dhe heqjes
* Kompotabil: Iphone 12 / 12 Pro
* Ngjyra: Pink