COVER WIWU MAGNETIC CRYSTAL MCC-101 IPHONE 12 6.7 TERNSPARENT

SKU: 6973218939339

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER WIWU MAGNETIC CRYSTAL MCC-101 IPHONE 12 6.7 TERNSPARENT
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Falë sipërfaqes së pasme të qelqit të zbutur, dizajni jep një prekje të qetë dhe të mrekullueshme
* Me funksionin e karikimit wireless Magsafe, mund ta ngarkoni pajisjen tuaj me valë
* Skajet e ngritura mbrojnë ekranin dhe kamerën e pajisjes tuaj
* Mbron pajisjen tuaj kundër rënieve dhe goditjeve falë modelit të trupit prej silikoni
* Sipërfaqe rezistente kundër shenjave të gishtërinjve, dizajn pa rrëshqitje
* Sipërfaqja e pasme ka një strukturë që mund të fshihet lehtësisht nga njollat
* Kompotabil: Iphone 12 6.7
* Ngjyra: transparente