MBUSHES DHE MBAJTES WIRELESS WIWU PA2IN1 15W WHITE

SKU: 6973218944128

49.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS DHE MBAJTËS WIRELESS WIWU PA2IN1 15W WHITE
* Stendë e mbështetur për karikim wireless ku mund ta vendosni telefonin tuaj celular dhe ta përdorni si stendë
* Mund ta poziciononi celularin tuaj horizontalisht ose vertikalisht gjatë karikimit
* Material aliazh alumini me cilësi dizajni elegant
* Materiali bazë pa rrëshqitje
* Treguesi i dritës së statusit të ngarkimit
* Mbrojtje nga mbingarkesa, mbinxehja dhe mbitensioni
* Hyrja Type-C, 5V = 3A/9V = 2A (18W Max)
* AirPods/AirPods pro: 5W Max
* Dalja wireless 5W/7.5/10W Max
* Ngjyra: e bardhë