COVER WIWU SKIN NANO IPHONE 12 PRO 6.1 BLACK

SKU: 6973218935133

9.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER WIWU SKIN NANO IPHONE 12 PRO 6.1 BLACK
* Mbrojtje gjithëpërfshirëse kundër rënieve dhe goditjeve
* Mbron kamerën e pajisjes tuaj duke mbyllur pjesën e kamerës
* Dizajn kundër rrëshqitjes dhe kundër gjurmëve të gishtërinjve
* Sipërfaqe origjinale e lëmuar mat
* Ndjenjë e shkëlqyer e prekjes
* Sipërfaqe rezistente ndaj pluhurit dhe vajit
* 0.3mm ultra i hollë
* Kompotabil: Iphone 12 Pro 6.1
* Ngjyra: e zezë