FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI COMIC X 10

SKU: 4547410260526

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI COMIC X 10
* Madhësia e filmit: 53 × 86 mm
* Dimensionet e imazhit: 62 × 46 mm
* Temperatura e funksionimit: 5 – 40 °C
* Shpejtësia e filmit (ISO): 800
* Letra në paketim:10
* Specikë e veqantë: Ky film përmban riprodhim ngjyrash të gjalla me tone natyrale të lëkurës kur përdoret nën dritën e ditës (5500K) ose në kushtet e ndriçimit elektronik të blicit. Një strukturë e rafinuar e grimcave ofron mprehtësi dhe qartësi të lartë të imazhit, si dhe një shpejtësi të gjithanshme filmi ISO 800 për përdorim me një shumëllojshmëri të gjerë subjektesh.