Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 40 EX BLACK Original price was: €169.00.Current price is: €129.00.

FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI MONO CHROME X 10

SKU: 4547410337556

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI MONO CHROME X 10
* Madhësia e filmit: 54 × 86 mm
* Dimensionet e imazhit: 62 × 46 mm
* Temperatura e funksionimit: 5 – 40 °C
* Shpejtësia e filmit (ISO): 800
* Letra në paketim:10
* Specikë e veqantë: ISO 800 me shpejtësi të lartë – Me cilësi të shkëlqyer të grimcave, filmi INSTAX siguron imazhe monokrome me kontrast të lartë me tone të shkëlqyera. Çdo fletë filmi prodhon një zonë imazhi me shkëlqim 2,4 x 1,8″ që rrethohet nga një kufi i thjeshtë i bardhë. Zhvillimi i shpejtë dhe i menjëhershëm është i mundur kur punoni në temperatura midis 5°C deri në 40°C.