Back to products
KAMERË FUJIFILM INSTAX MINI 40 EX BLACK Original price was: €169.00.Current price is: €129.00.

FOROAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 70 RED

SKU: 4547410321883

139.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji:FOROAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 70 RED
* Madhësia e filmit: 86mm x 54mm
* Madhësia e figurës: 62mm x 46mm
* Lente: Lente e tërheqshme, 2 përbërës, 2 elementë, f = 60 mm, 1:12.7
* Pamja: Pamje 0,37x e imazhit real me pikën e synuar
* Fokusimi: Ndërrimi me 3 rreze të drejtuar nga motori (0,3 m – 0,6 m/0,6 m – 3 m/3 m dhe më gjerë), Modaliteti makro (0,3 m – 0,6 m) Modaliteti normal (0,6 m – 3 m) Modaliteti i peizazhit (3 m dhe përtej)
* Shpejtësia e diafragmës: 1/2 sek – 1/400 sek.
* Kontrolli i ekspozimit: Automatik, Gama e ndërthurjes (ISO 800): LV 5 – LV 15.5 Kompensimi i ekspozimit (Hi-Key): +2/3 EV
* Koha e zhvillimit të filmit: Përafërsisht 90 sekonda (ndryshon në varësi të temperaturës së ambientit)
* Blic: Blic elektronik i integruar, automatik, Koha e karikimit: 0,2 sek – 7 sek (duke përdorur një bateri të re), Treguesi i karikimit të blicit, Modaliteti i mbushjes së blicit, Gama efektive e llambës së blicit: 0,3 m – 2,7 m
* Ekrani: LCD
* Furnizimi me energji: Dy bateri litium CR2/DL CR2
Kapaciteti: Përafërsisht 30 pako filmash INSTAX mini me 10 pako me bateri të reja litium CR2/DL CR2
* Dimensionet e kamerës: 113,7 x 99,2 x 53.2 mm
* Ngjyra: E kuqe