FOROAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI LIPLAY BLACK

SKU: 4547410413229

179.00

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: FOROAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI LIPLAY BLACK
* Sensori i imazhit: 1/5 inç. CMOS me filtër me ngjyra kryesore
* Rezulucion: 2560 x 1920 piksel
* Media ruajtëse: Memorie e integruar, kartë memorie micro SD / micro SDHC (blihet veçmas)
* Kapaciteti i regjistrimit: Memorie e integruar: përafërsisht. 45 skedarë, kartë memorie micro SD / micro SDHC: përafërsisht. 850 skedarë për 1 gigabajt (pa zë)
* Distanca e fokusimit: 28 mm (ekuivalenti i filmit 35 mm)
* Apertura: F2.0
* Sistemi i fokusimit automatik: AF e vetme (e pajisur me ndriçues ndihmës AF)
* Shpejtësia e diafragmës: 1/4 sek. deri në 1/8000 sek. (auto)
* Ndjeshmëria: ISO 100 deri në 1600 (auto)
* Blic: Auto / Blic i detyrueshëm / Blic i shtypur
Gama efektive: përafërsisht. 50 cm deri në 1,5 m
* Efektet e imazhit: korniza dhe filtri
* Regjistrimi i zërit: Regjistrohet dhe mbishkruhet gjatë regjistrimit dhe riprodhimit të imazhit për 1 imazh
* Kapaciteti fotografik: 10 printime për paketë
* Madhësia e filmit: 86 mm x 54 mm
* Madhësia e imazhit: 62 mm x 46 mm
* Madhësia e imazhit të mbështetur: 800 x 600 pika
* Format i mbështetur i imazhit: Imazhet JPEG të shkrepura me pajisjen
* Koha e printimit: Përafërsisht. 12 sek. (koha e zhvillimit përafërsisht 90 sekonda)
* Funksioni i printimit: Imazhet në memorien e integruar / mikro SD janë të printueshme
* Riprintim: Riprintoni deri në 50 printimet e fundit
(deri në 50 imazhe të ruajtura në historikun e printimit)
* Funksionet e aplikacionit të telefonit inteligjent: Riprodhimi i zërit nga printimi, printimi i imazhit në smartphone, kapja e imazhit në distancë, shtimi i kornizës
* Monitor LCD: 2.7 inç. Monitor LCD me ngjyra TFT, Piksele: përafërsisht. 230 mijë pika
* Ndërfaqja e jashtme: Micro USB Micro-B (vetëm për karikim)
* Furnizimi me energji: Bateria Lithium-ion (e integruar, nuk mund të hiqet)
* Kapaciteti i printimit: Përafërsisht 100 printime (kur bateria është plotësisht e ngarkuar)
* Koha e karikimit: Përafërsisht 2 deri në 3 orë
* Wireless Bluetooth
* Dimensionet e kamerës 82.5 x 122.9 x 36.7 mm
* Ngjyra: e zezë