FSHESE ROBOTIKE SMART XIAOMI MI ROBOT X10 WHITE Original price was: €549.00.Current price is: €449.00.
Back to products

HELMETE XIAOMI COMMUTER M BLACK

SKU: 6934177709333

54.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: HELMETE XIAOMI COMMUTER M BLACK
* Materiali i lehtë i helmetës dhe materiali i brendshëm i jastëkëve të frymëmarrjes për veshje të rehatshme
* Helmeta miraton PC të qëndrueshëm me shtresë të brendshme EPS me densitet të lartë për thithjen e presionit të jashtëm
* Madhësia: 265×221.4×177.8mm
* Gjerësia e kokës: 55-58cm
* Gama e rregullueshme: 3 cm
* Gama e peshës: 300g
* Materiali: PC+EPS