EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

KUFJE JBL QUANTUM50BLK BLACK

SKU: 6925281974694

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: QUANTUM50BLK (Kufje gaming për telefon)
* Kapaciteti: 20- 20K Hz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Ndjeshmerija: 97 dB SPL @ 1 kHz / 1 mW
* Mikrofon: i integruar 100 Hz – 10 kHz
* Ndjeshmerija e mikrofonit: -41 dBV @ 1 kHz / Pa
* Fuqia maksimale e hyrjes: 5mW
* Specifikë e veqantë: Nënshkrimi JBL i tingullit kuantik, kontroll absolut me rrëshqitës të volumit dhe heshtjes së mikrofonit, mikrofon i përqendruar në zë, teknologji bllokim për komoditet dhe qëndrueshmëri, pajtueshmëri në të gjithë platformën
* Lidhja: Aux 3.5mm
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4, Mac
* Ngjyra: e zezë