SPIKER JBL BOOMBOX 2BLK BLACK Original price was: €449.00.Current price is: €399.00.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

SPIKER JBL XTREME 3 BLK BLACK

SKU: 6925281977480

Original price was: €399.00.Current price is: €219.00.

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL XTREME 3 BLK BLACK
* Fuqia e daljes: 100 w
* Energjia hyrëse: 5V/9V/12V/15V/20V, 3A
* Kapaciteti: 53.5 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Frekuenca Bluetooth: 2400MHz – 2483.5 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: ≤ 12dBm (EIRP)
* Specifikë e veqantë: i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, tingull masiv JBL Original Pro, transmetim wireless i bluetooth, Fuqizohuni me powerbank të integruar , mbajeni kudo.
* Bateria: Li-ion 36.3Wh
* Kohëzgjatja e baterise: 15 orë
*Mbushja: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë