JOYSTICK PER PC ACME GA 07 Duplex gamepad

SKU: 4770070876398

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: JOYSTICK PËR PC ACME GA O7 DUPLEX
* Lloji i pajisjes: Dixhital /analog
* Gjatësia e kabllit: 1.80 m
* Platformat e lojërave të mbështetura: PC
* Numri ii butonave: 12 + 4
* Lidhja e pajisjes: USB 2.0
* Specifikë e veqantë: Çdo goditje, përplasje dhe shpërthim do të jetë më realiste kur çdo lëvizje bënë jehonë me ndihmën e dridhjeve të dyfishtë që shfaqin këto lojëra.
* Sistemet operative Windows të mbështetur:XP / Vista / 7/8/10
* Ngjyra: e zezë