KABEL AUX HAMA 00043330 4-pin 3.5 mm 1.5m

SKU: 4007249433305

4.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL AUX HAMA 4-PIN 1.5M
* Lidhja: 3.5 mm Jack Plug
* Divizioni i produkteve HiFi, TV dhe kinema shtëpiake
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Ngjyra: e zezë