KABLLO LIGHTNING USB-C WIWU GD-103 3m GOLD

SKU: 6973218943039

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO LIGHTNING USB-C WIWU GD-103 3m GOLD
* Transferim i lehtë, dhe i sigurt i të dhënave
* Transferimi i të dhënave me 480 Mbps (mund të transferojë 1 GB të dhëna në 25 sekonda)
* Karikim i qëndrueshëm dhe i sigurt
* Mbështetje për karikim të shpejtë
* Tension i qëndrueshëm
* Qëndrueshmëri e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit
* Ngarkesë reale e plotë me çip të zgjuar
* Mbrojtje nga mbinxehja
* Transmetimi i energjisë 20W
* Lidhje e qëndrueshme e aliazhit të zinkut për të parandaluar prishjen e kabllit
* Gjatësia e kabllit 3 m
* E pajtueshme për pajisjet me porte Lightning siç janë iPhone dhe iPad