KAMERE WEB WHITE SHARK GWC-003 1080p Cyclops

SKU: 736373265738

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KAMERË WEB WHITE SHARK
* Rezolucioni: 1080P FULL HD
* Mikrofoni: Mikrofon dixhital Hi-Fi me teknologji të anulimit të zhurmës
* Sensori OmniVision OV2735
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Specifikë e veqantë: Hapësira e madhe F2.0 sjell hyrjen e dritës në rritje për cilësi të përmirësuar.
6 (5 + 1 IR) lente optike me të dyja anët me veshje anti-reflektuese sigurojnë një imazh me cilësi të lartë. Sensori 1080p FULL-HD siguron mprehtësi superiore dhe cilësi të figurës. Regjistron video të vërtetë me cilësi HD me 30 korniza në sekondë.
Mikrofoni dixhital Hi-Fi me teknologjinë e anulimit të zhurmës ndihmon në përmirësimin e cilësisë së të folurit për një audio të kristaltë.
* Kompotabil: Windows 7/8 / 8.1 / 10 / MAC OS X dhe më i ri
* Ngjyra: e zezë